| JosePpPp a întrebat:

Salve. Eu trebuia sa plec la Bucuresti si prietena mea cu 2 zile inainte a iesit cu o gasca pe care ii stia decat asa ..numele si din vedere. Ma rog, mie nu mi-a comvenit si i-am zis asta dar tot a iesit spunandu`mi ca ce se poate intampla. Apoi am plecat la Bucuresti si ea a inceput sa vorbeasca cu unu din ei la telefon spunand ca " se simtea singura ". Eu imi faceam griji si ii ziceam sa aiba grija si sa fie cuminte si ea incepuse sa vorbeasca mai mult cu el decat cu mine. Adica mie imi zicea ca e obosita si ca nu poate vorbi si vorbea cu ala prin mesaje, ba ca ii e somn si se culca si ea de fapt statea pana la 2 sa vorbeasca cu el. S-au intalnit odata "intamplator" prin oras si s-au vreo 3 ore. Ea vorbea cu mine la telefon si in acelasi timp ii trimitea mesaje si lui.Si pe mine ma mintea... Cand am venit de la Bucuresti imi spunea ca nu prea ar iesi afara ca se simte rau ca nu o lasa masa. Apoi ma suna sa iesim ghici de ce? Nu iesea ca vroia sa se intalneasca cu ala si aluia ii era rau si nu a iesit. Efectiv eu am fost a doua optiune... Am aflat toata povestea asta. Nu imi mai raspundea la mesaje, vorbea mai mult cu ala, si imi ascundea asta. Ce ar fi trebuit sa fac?

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cred ca s-a atasat destul de tare de tipul asta, cand am inceput sa -mi insel iubitul, nu vreau sa te supar, dar faceam exact ca ea, tipul acela era pe primul lor, scapam de iubit si vorbeam cu acela pana tarziu la telefon, tineam legatura mereu cu el prin mesaje. Si imi neglijam iubitul pentru ca nu mai eram fericita langa el dar am gresit teribil.
Zic sa discuti cu ea sa vezi ce are de gand, dar in fine oricat ai vorbi daca tine la el, nu te va lua in seama

| neutrino a răspuns:

Pai daca o iubesti, cum de te poti gandi la alternative? Esti viitor barbat, lupta pentru iubirea visurilor tale!

| h3r a răspuns:

Tu ești cel care a vrut să facă sex neaparat cu ea. Se pare că ea a vrut cu altul...

| Mirke a răspuns:

Cum ai aflat? ai spionat-o? serios vinde-mi si mie pontul, hack ceva la tel? ai prea multe detalii, ti-a zis ea? inseamna ca ati rupt-o deja, si foarte bine ai facut, cum trebuia sa faci? trebuia sa-i spui ca o iubesti prea mult ca sa o vezi cu altul, dar daca nu mai merge eu te las, si cum a zis si Floricica o sa vada ca a gresit si o sa se intoarca la tine, daca o mai vrei si nu-ti gasesti alta, daca stai dupa curul ei o pierzi urat de tot si nu va mai vb deloc cu tine. asa ca fii tare. LAS-o dar dupa ce ii spui ce simti, fara certuri si crize de gelozie.

| LiVeeee a răspuns:

Simplu,next...