| anonim_4396 a întrebat:

Sambata am venit din Anglia.
Cu o seara inainte am mers in club cu niste prietene.
Un baiat mi-a atras foarte tare atentia laughing dansa cu una si aia frate era lipita cu ditamai fundu pe pantaloni lui.
infine...din cate am inteles in Anglia majoritatea fetelor le place sa danseze asa pentru ca e un fel de agata.
Cand am iesit din club prieteni lui stateau de vorba cu prietenele mele.
Prietena mea i-a zis ca eu il consideram dragut.
Am inceput sa vb si am decis sa ne alaturam prietenilor, si mergand spre prieteni nostri, imi pune mana pe sold si la un moment dat direct pe fund laughing o fost jenant si placut in acelasi timp.
Mi s-a parut cam prea rpde si indraznet din partea lui. totusi nu am zis nimic.
Am ras cu prieteni lui o gramada ne am simtit toti foarte bine eu bineinteles stateam langa el.
la un moment dat ne am sarutat, si le-a venit idea de a ne juca adevar sau provocare. am fosr provocata sa i sarut tot gatu.
Si am acceptat, el a fost provocat acelasi lucru si nu o avut nimic impotriva.
Inainte sa plecam mi-a zis ca nu si a imaginat niciodata ca o sa se termine seara asa:
ca daca as fi o fata din Anglia acum trebuia sa fim in pat si totusi am stat 5-6 ore razand si glumind cu toti.
Ce sa inteleg?
as vrea sa imi explicati comportamentu lui de la inceput si reactia lui de la sfarsit

Răspuns Câştigător
| Queen2678 a răspuns:

Din câte am inteles, el o zis chestia aia cu "dacă erai din Anglia." referindu-se ca fetele de acolo îs mult mai îndrăznețe și vor direct in pat, și la tine nj se aștepta la asemenea reacție ( adică sa nu va culcati împreuna după ce v ați sărutat pe gât...)

| Piper987 a răspuns (pentru Queen2678):

Chiar daca m-ar fi tentat idea, nu mi se pare ok.
Nu cunosti omu, nu sti niciodata.
Si sincer sa te culci cu o persoana dupa cateva ore nu cred ca ducea la o relatie de durata... pentru 10min de placere mai bine o seara amuzanta si o amintire placuta

10 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Nu vad de ce ai nevoie de subtitrare laughing Probabil e obisnuit cu alt gen de fete. De-asta el te vede putin diferit. Fii tu si spune ce gandesti!

| Piper987 a răspuns (pentru ruxandraaaaioanaaaa24):

Cred ca ma socat felu lui de a fi? se vede ca-i obisnuit cu fete si asta i da o incredere in el. Totusi a inteles ca nu avem de gand sa merg mai departe de atat

| Hammurabi a răspuns (pentru Piper987):

E un comportament oarecum normal. Pe afară, un "one-night stand" e un lucru mult mai obișnuit decât e la noi.
Cred că mai șocat a fost el că n-ai sărit tu pe el. laughing Cam ăsta e stilul englezoaicelor.

| Piper987 a răspuns (pentru Hammurabi):

? cam ca aia din club.

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa intelegi ca esti la fel de usor de agatat ca si o englezoica, odata ce ai acceptat absolut toate atingerile lui si in plus, i-ai raspuns incurajandu-l.
Faptul ca nu ai ajuns cu el in pat, este probabil pentru ca nu aveati unde sa mergeti atunci, ca-n rest, cu aceeasi usurinta cu care se cuceresc englezoiacele, se cuceresc si romancele...cel putin asa i-ai demonstrat tu.

| Piper987 a răspuns (pentru Violleta2022):

Draga mea? apartamentu era la doi pasi de mine deci cand vrei sa faci cv o faci si in masina? hai sa nu exageram! Pe tava nu mam oferit.
Pana la urma a fost doar cateva saruturi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Piper987):

Fetita, chiar te-ai lasat intinsa si atinsa, exact ca o englezoiaca...si daca ala voia, te putea avea chiar si acolo.
Cand o fata/femeie se ofera pe tava cum ai facut-o tu, pentru unii barbati nu mai prezinti interes, iari joaca lor nu mai face sens, de aceea renunta sa mearga mai departe.
Poate si aici este acelasi caz, cine stie... poate daca-l intrebi pe el, vei afla mai multe.

| Emma30555 a răspuns:

Din comportamentul vostru indraznet pe tot parcursul serii el a înțeles ca probabil seara se va termina în pat.

| devilshelp a răspuns:

El probabil era obisnuit cu fetele care i se arunca la picioare si in 10 minute deja ajung in pat. Probabil i-a placut faptul ca tu nu ai facut la fel