| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Sarut mainile stimabile sotii! Am o nelinsite de cateva zile, este o intrebare din pura curiozitate si nu o ofensa. Doamnele care aveti soti grasi si cu burta mare, cum faceti sex cu ei? Sunt foarte curios cum aveti curajul de a face sex cu grasi? Stati mereu deasupra? repet, iscopul intrebarii nu este de a jigni sau ofensa, doar curiozitate

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Stau și ele deasupra sau pe spate și cu grija sa nu cada pe ea sa o storceasca.

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Barbati cu burtalaughing si cu chelielaughing

| Lule a răspuns:

Ce intrebare e asta "Cum aveti curajul de a face sex cu grasi?"? Asa bine, ei nu sunt oameni? Nu trebuie sa fie iubiti si sa faca sex sau cum vine asta?
Barbatii grasi sunt smecheri rau, nu stiu daca odata cu burta se dezvolta si simtul umorului, dar sunt foarte glumeti si haiosi (cel putin cei pe care ii cunosc eu), au sarmul lor si au o anumita siguranta de sine, cum spunea cineva "barbatii stiu sa-si poarte kilogramele". Si daca nu are nimic din toate astea poate are un monstru in pantaloni si ne-o trage mai bine decat cei slabi sau musculosi.

| Ofiintă a răspuns (pentru Lule):

Citisem recent : "Bărbatii adevărati nu au pătrătele, barbatii adevărati au discuri". Lăsând carerinca la o parte. Din punctul meu de vedere, reflectă realitatea.
De regula barbatii care sunt preocupati de aspectul lor fizic sunt mai tineri, nu au familie de intretinut, copii. Prin umare, așa zișii burtoși, de regulă au mai multe responsabilitati, aspectul fizic cade pe ultimul plan.

| Lule a răspuns (pentru Ofiintă):

Da, corect.

| Anonim1124 a răspuns:

Din pacate stau deasupra si macar nu ii vad burta păroasa pentru ca il oblig sa poarte tricou in timpul actului sexual pentru a ma excita mai usor

| Lule a răspuns (pentru Anonim1124):

Nu cred ca ai sot sau iubit, ci doar presupui. Adica nu-mi pot inchipui cum poti spune asa ceva despre persoana pe care se presupune ca ai iubi-o. De ce mai stai cu el daca nu te excita...