| XbogdyX a întrebat:

Saut TPU! As vrea sa va intreb ca... Vreau sa imi fac o prietena dar... Nu prea stiu cuumm. Ma puteti ajuta cu un sfat! Va roog!?!

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Stai in casa ca asa iti gasesti, trebuie sa stai mult in casa cam 24 de ore pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti faci si tu o prietena, dar nu sti cum vrei sa iti faci si tu o prietena, dar nu sti cum rog toate fetele si pitipoancele sa apeleze la tine. happy

| tsunami11 a răspuns:

Doar gaseste o fata draguta si dupa asta fi tu insuti.

| soricelulRulz a răspuns:

Pai e simplu, intai trebuie sa gasesti o care sa o placi si ea sa te placa dupa aia totul vine de la sinewinking

| TARATATATA a răspuns:

O bagi in pat