| Fabrizio a întrebat:

Schimb cont de Metin2ro Pegasus detalii: este war corp m1aura.Il dau pe un cont de ninja lama peste 35 pe Ro apropo contul meu este gol sau il dau pe un saman 35+ sau sura arme 35+

3 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

1)terminati cu intrebarile astea tampite cu jocuri,este categorie de jocuri,postatile acolo,pentru ca va jucati jocu ala care mi se pare o prostie (majoritatea jocurilor mi se par o pierdere de timp ) pareti foarte imaturi happy dar daca si postati intrebari de genu asta nu numai ca pareti dar si dovediti ca sunteti happy! Mereti si voi dracului si cautati ceva gajici, iesiti la o plimbare, mereti la o bere decat sa stai sa va pierdeti vremea cu jocuri pentru copii oh go on

| Th3Anon1mB0y a răspuns:

Iti dau un saman lv 67 dar sper sa mearga contul...

| AlexTd77 a răspuns:

Iti dau cont ninja lama m3 ambuscada m3 pumnal de lv 41