| andreia99 a întrebat:

Cine imi poate spune metode pentru marirea sanilor?

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa folosesti berea. Dai o bere la baiatu' si automat ti se maresc sanii si forta lor de atractie, cel putin in ochii lui baiatu'.
Metode exista, insa sunt periculoase si rezltatul incert, si in plus nici nu se merita. Singura metoda de care majoritatea nu scapa este maternitatea, dar si aia este cu cantec.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta este categoria potrivită, dstai linistită nu ai gresit.

| 愛日本 a răspuns:

Silicoane,altceva nu ai ce face.

| stfnn a răspuns:

Esti complexata din cauza asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai buna metoda se rezuma la RABDARE. Natura isi urmeaza cursul firesc inscris in codul tau genetic.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu decât că remediul cel mai bun pentru sânii mici este „comprese cu apă rece până... trece"!
rolling on the floor
Oricum, pentru mine, sânii mici sunt cei mai mișto!

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si de,, mostenirea '' ta. Daca mama/ bunica ta i-a avut mici, astepti mult di bine
Sanii se dezvolta odata cu tine, trebuie sa astepti.RABDARE!

| hhhapciuuu a răspuns:

Sanii cresc in functie de marimea pe care au avut-o si rudele tale, in special mama. exista si eceptii. ca sa iti faci sanii sa se dezvolte mai repede poti sa ii masezi. dar fiecare creste in felul luiwinking

| ridhimagupta a răspuns:

Eu zic sa nu mai vrei iti spun din experienta ca nu e nimic super sa ii ai mari sa vezi cum toti baietii se uita lnumai in decolteul tau eu ii am mari si in toate relatiile in care am pus sudlet am vazut ca nici la o luna parteneru imi cerea doar sex asa ca in cazul tau.RELAX

| TheCuteOne a răspuns:

Cea mai bună soluție e să ai răbdare. Nu ți se măresc sânii așa, peste noapte. De ce vrei să ai sâni mai mari? Să se uite băieții după tine? Ai grijă în ce direcție te îndrepți.

| αλεχανδρα a răspuns:

Depinde de varsta... in cazul in care esti cam de 14-16 ani nu te ingrijora vor mai creste. In cazul in care esti mai mare poti face niste exercitii de masare a lor ...nu pot spune ca vor da roade, dar mai bine accepta asa cum esti. Poti sa iti scoti in evidenta sanii prin bluze/tricouri mai mulate si abdomen plat ...asta mereu functioneazawinking

| NaomiPopa a răspuns:

Exista o singura solutie: interventie chirurgicala, dar nu cred ca ai vrea sa te operezi doar de dragul sanilor mai mari si nici nu ii foarte fain sa ii ai mari, in plus dupa operatie nu ai voie sa faci aia si nici aialalta, etc... mai bine sa ramai asa cum te-a creat D-zeu

| D3o a răspuns:

Doua metode:
1. Daca ai sub 18: ani RABDARE, LASA NATURA SA ISI FACA TREABA.
2. Daca ai peste 18: VIZITA LA ESTETICIA =>SILICOANS

| MissBrunetta4200 a răspuns:

Google
D$D