| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a întrebat:

Scuzati categoria dar nah. in ce data se merge cu colindul si cam cu ce colindebatting eyelashes e urgent

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Cu colindul se merge pe 24 decembrie, iar cu uratul pe 31 pe decembrie.
Nu consider ca este vreo regula in legatura cu colindele, deci poti canta orice stii big grin

| ionika17 a răspuns:

In 24 de ajunul de Craciunhappy

| federerdinamo a răspuns:

24- se merge cu colindul cand se impart covrigi, dulciuri etc. 25-Cu steaua 31 plugusorul, capra

| FaraNume_7993 a răspuns:

Cu colindul se merge pe 24 decembrie.
Iar cu uratul pe 31 pe decembrie.
Sper ca te-am ajutat!
pa-pakiss

| Mihaela a răspuns:

In 24 Decembrie seara.
Florile dalbe, Domn domn sa-naltam, Cerul si pamantul, Crestinilor noi astazi, Mos craciun, Sus la poarta raiului, O ce veste minunata, Noapte de vis, Silent night.
Funda?

| Overseer a răspuns:

Se merge din 25 decembrie, pina 30, colinde legate de craciun iubire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu colinda se merge in 24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 dec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de 31 decembrie se merge dimineata cu plugul mare si seara se merge cu plugul, capra
cristi vasile din navodari sunama tel0760380739