| GoldenBoy17 a întrebat:

Scuzati categoria
Salut, Stiu ca o sa ma fac de ras, dar vreau niste pareri
Vedeti voi, mie nu prea mi-a placut Scoala, mintea ma duce, dar nu mi-a placut. Si din cauza asta am ramas repetent cativa ani, Am 18 ani, Am realizat ca Fara Macar 12 clase Nu ai drepturi la un loc de munca bun, Sunt Clasa A 8 a, la 18 ani, Credeti ca e o rusine?
Fara Hate, Va rog!
Dau funda

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e nici o rusine, niciodata nu e rusinos sa inveti sau sa muncesti.

| Freya1 a răspuns:

Daca ai dorinta si ai realizat ca vrei este foarte bine.
Niciodata nu este prea tarziu sa lupti si sa iti faci un viitor mai bun.

| sofisis a răspuns:

Nu, normal ca nu e o rusine. Care e problema?

| GoldenBoy17 explică (pentru sofisis):

Nu stiu, Pana acum e bine, din ceea ce vad, Sincer, chiar nu a ras nimeni gen: "Bai Repetentule, ai 18 ani si esti clasa a 8 a" si chiar de ar rade, e vorba de mine, de viitorul meu, sa mi pese de ce zic altii, ar insemna ca viitorul meu sa depinde de ei, si nu, Nu depinde!

| sofisis a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Pai foarte bine ca iti vezi de studii. Mai ales daca te si duce capul. E pacat sa iti tai singur craca de sub picioare.

| GoldenBoy17 explică (pentru sofisis):

Da, chiar ma duce, mai ales La Gramatica, Rup Tot. (NU MA LAUD)

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e o rușine. Îți faci un viitor mai bun.

| Tolerine a răspuns:

Nu, stai linistit, e normal, exista oameni care sunt in clasa a 8 a la 18 ani fiindca au incepaut la 10 ani.