| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati de categorie, dar am nevoie de un raspuns urgent. Cum arata o cerere pentru admitere la liceu? doar cererea, am nevoie de un exemplu.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să înţeleg că trebuie să te duci cu dosarul la liceul unde ai fost repartizat şi să faci înscrierea...

Fiecare liceu are un formular TIP pentru înscriere ( cu antet ), formular pe care îl vei PRIMI de acolo ( de la Secretariat sau de la Comisia de înscriere )!

NU trebuie să faci tu o Cerere de acasă.

Nu ai nevoie de nici un exemplu, doar completezi rubricile de pe Cererea primită!

Toate cele bune.

| GrimRaider a răspuns (pentru bursuc001):

Va multumesc tuturor. Pacat ca nu pot da 3 fundite.

| bursuc001 a răspuns (pentru GrimRaider):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

4 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Din cate stiu eu cererea ti-o da cand mergi sa depui dosarul. Tu va trebui doar sa completezi spatiile libere(nume, prenume, numele scolii unde ai invatat pana acum etc.)

Pa pa!

| bernik a răspuns:

Fiecare liceu are un formular TIP pentru înscriere ( cu antet ), formular pe care îl vei PRIMI de acolo ( de la Secretariat sau de la Comisia de înscriere )! fiecare profil are alt tip de formular