| deliutza6 a întrebat:

Scuzatima de categorie. Am si eu un catel bichon maltesse mascul de 1 an culoare alba cu urechi cafenii si as vrea sa il imperechez cu o catea bichon preferabil alba dar nu tin neaparat sa fie alba daca se poate sa fie aproape de galati cum ar fi braila sau daca e din galati si ma bine am pretentii sa imi fie incredintat macar un pui cine este interesat sa imi trimita mesaj ofer vot tuturor care imi trimit mesaj!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună.
Nu te mai scuza de categorie, pentru că nu rezolvi nimic! Locul întrebării tale este la "Hobbies and Pets", fără discuţie.

| AlexMilotin a răspuns:

Nu tu puncte, nu tu virgule, nu tu cratime. S-a dus dracu limba romana