| dany33l a întrebat:

(Scuze categ)Eu cateodata cand ma culc ma trezesc din somn paralizat neputand sa respir bine! pana la urma imi trece dar respir foarte greu mi se intampla si de mai multe ori in aceeasi noapte/dimineata! spuneti-mi dc plz! funda!

5 răspunsuri:
| Miriamm a răspuns:

Poate ai asm bronsic...mergi mai bine la medic, el te poate ajuta mai bine

| Roxy_9262 a răspuns:

Nu stiu dc dar intreaba un medic bun

Răspuns utilizator avertizat
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Daca nu e vorba de probleme medicale, atunci eu cred ca este vorba despre Sleep Paralysis.

| DoDoCs a răspuns:

Deci, ori ai astm, sau daca fumezi nu mai fuma pentru ca se poate ca din cauza lui sa nu poti respira bine.
Si eu am avut tot un fel de problema ca asta.dar nu a fost nimic graV.
Funda?
P.S: Te sfatuiesc sa te duci la doctor, el te poate ajuta.