| Deliric95115 a întrebat:

Scuze de categorie, dar e cea mai populata. Deci, cand vreau sa descarc ceva, un joc de exemplu, dau pe butonul Download, si imi arata o sageata care arata in jos, iar sageata este in partea dreapta, si nu vad unde e downloadul. sa stiu cat timp mai am de stat, sau daca se downloadeaza macar. putin ajutor?

5 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Dai pe sageata aceea apoi Show All Downloads si acolo iti arata viteza, timpul ramas s.a.m.d

| Deliric95115 explică (pentru 404namenotfound):

Nu intelegi... imi arata o sageata, si apoi dispare, nu ramane acolo, folosesc mozilla firefox, si nu stiu ce sa-i fac.

| Deliric95115 explică:

Acum am downloadat ceva, si imi zice asa :

Error
The sistem cannot find the file specified

| duketis a răspuns:

Apasa Ctrl + J.

| Deliric95115 explică (pentru duketis):

Ok,mersi, am apasat CTRL + J, si imi arata o fereastra unde imi arata ce am downloadat. dar nu vad cat timp mai trebuie sa astept pentru a termina downloadul, fereastra se numeste Colectie. ce sa fac? Daca imi dai raspunsul bun, ai funda + vot + cadou + raspuns folositor.