| Loyd06 a întrebat:

Scz categoria. Vreau si eu o lista cu romanele de dragoste pe care le-ati citit voi. Romane care v-au rascolit sufletul. Ms mult.

Răspuns Câştigător
| Just1dream a răspuns:

Poti citi: "Mandrie si prejudecata", "Golful francezului", "Dama cu camelii","Pe aripile vantuli". Sunt romane intr-adevar interesante si iti vor "rascoli" sufletul, iar mie mi-au placut enorm si ti le recomand cu mare caldura

7 răspunsuri:
| AyU a răspuns:

Academia Vampirilor
mda...seria ( ca is 6 volume ) ii cu vampiri dar povestea este si una de dragoste si pe mine ma miscat povestea. Ieri am terminat cartea a 6 si am plans laughing se termina fain dar apar multe intamplari interesante in cele 6 volume. Merita sa o citesti. daca nu esti sigura citeste un rezumat de pe net... poate ti se va parea interesantabatting eyelashes :X fundita?hee hee

| BeBebuu a răspuns:

Cu ce se mananca?smug
eu nu servesc prea multe cuvinte.ingrasalaughing))))))

| stuff144 a răspuns:

Ultimul cantec
draga john

| Lucian_5228 a răspuns:

Nu sunt neaparat romane, insa scriitoarea este incredibila...Incearca Sandra Brown...Preferatul meu e Copilul nascut joi, sau ceva d genul, nu am mai citit-o(scriitoarea) de vreo 3-4 ani. Bafta!

| Loyd06 explică:

Si mie imi place Sandra Brown. Am citit vreo patru si o sa mai citesc.

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Mandrie si prejudecata, quo vadis; daca ai terminat liceul incearca scrisori catre sophie volland de diderot

| jane7 a răspuns:

Ion de Liviu Rebreanu; Jane Eyre de Charlotte Bronte; Prima noapte de dragoste, ultima noapte de razboi de Camil Petrescu