| elenavrs2791 a întrebat:

Se fac bani din video chat până la urmă? rolling on the floor

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In loc sa te angajezi te ocupi de prostitutie, e mai usor decat stai 8 ore la birou, dar nu este o munca cinstita sa iti vinzi corpul pe internet

| ania a răspuns:

Nu, banii veniți prin păcat, încălcarea conștiinței, nu sunt binecuvântați de Creator, nu aduc fericire.

| suntserios a răspuns (pentru ania):

Nu iti aduc TIE fericire. Iti zic pentru a mia oara nu mai incurca habotnicismul tau cu ce simt si traiesc altii

| RAY a răspuns:

Da,apucate o data si dane adresa ta sa ne

| doctorandus a răspuns:

Da, o olandeza zicea ca ea castiga suficient sa-si cumpere o casa (in Olanda, cu ipoteca), dar munceste 14 ore/zi.

| relian a răspuns:

Nu prea, eu asa cred, nu-s femeie, nu fac chat sa stiu, dar de exemplu la mine, sa vad o femeie dezbracata o vad moca, gratis, free, merg la club si le vad dezbracate, de care doresc, pe alese
Daca le dai si un banut acolo le poti si pipai laughing asa ca nu vad pentru ce sa dau bani unei femei pe net doara sa o vad goala, mi se pare o timpenie.
Dar sunt si barbati de astia dusi cu pluta, aia ar face urit probabil daca sar duce la un club, iar da afara, sau poate mai rau, asa ca aia is clientii ces online.
Citi or fi nu stiu.Nici astea care se dezbraca pe la cluburi, care iti danseaza in poala nu prea mai fac asa malai cum faceau odata, is multe care fac asta, barbatii care merg acolo mai subire, plus economia slaba, preturi mari laughing intelegi si tu is vremuri mai grele pentru oricine.
Dar na stii cum se spune, incercarea moarte n-are, asa ca poti incerca, vezi singjura cum sta treaba.
Eu din ce observ toate, toate femeile de toate categoriile au invadat netu asta, oriunde intri dai peste ele, Facebook e plin, nu mai stiu pe unde sa isi posteze jobu sa mai faca si ele un ban cinstit laughing

Acu depinde si ded tine cum arati, cit te duce mintea, cei mai multi bani le fac alea mai frumoase si mai destepte, sau cit de cit deschise la minte.

| LordCristobal a răspuns:

Se fac bani multi.
Exista multi barbati care ar da orice ca sa vada o fata dezbracata pe camera.

| Ganderoaica a răspuns:

Cat sa-ti platesti facultatea.

| RIGeorge a răspuns:

Se fac bani dar nu se mai fac cum se faceau odata din ca au aparut foarte multe platforme mai ales onlyfans.
Ca sa ai succes trebuie sa ai cat mai multe conturi pe social media cu multi abonati sa iti poti face reclama.

| freeboy80180 a răspuns:

Da