| Monimoni66 a întrebat:

Se intampla ceva daca a pocnit prezervativul fix cand sa o bage, dar cum a auzit a scos-o? El nu isi dăduse drumul, nu isi da cam niciodată în prez pentru ca stie ca le cam sparge. ( cam in 2 zile trebuie sa vina ciclul, ma gandesc ca ar fi sanse reduse sa raman in caz ca s-ar fi intamplat, dar el zice sa stau linistită că nu si-a dat drumul )

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba prezervativul! Dar de data asta, sa foloseasca unul mai mic, care sa nu mai fie atat de larg.
In orice caz, cu 2 zile inainte de ciclu, nu mai erai in perioada fertila.

| Sofer a răspuns:

Pai cu ce sa ramai dacă nu și-a dat drumul?

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă nu a apucat sa termine nu sunt șanse sa rămâi însărcinată

| BuBBlesykeSs a răspuns:

E logic ca nu ai sanse sa rămâi...ca sa rămâi sperma trebuie sa ajunga adânc în vagin