| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla sa imi placa o fata, apoi intru in vorba cu ea, o fac sa vorbeasca, sa povesteasca, dar apoi imi pierd interesul. Chiar daca la inceput imi place. Nici nu mai simt nevoia sa ii raspund, adica imi provoaca un sentiment de sila sa zic asa. Si asta nu se intampla doar cu o singura fata. Cu foarte multe. Dupa ce le cunosc imi pierd interesul repede, ma plictisesc.

Vi s-a intamplat ceva de genul? Cum ati trecut peste?

PS. Nu ma luati cu " nu ai gasit persoana potrivita ca sa vezi tu ce..."

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu-ti plac fetele de varsta ta... incearca cu o babaciunewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa descrierea facuta, cred ca esti "motanul speriat", nicicum "regele leu".
Tu nu-ti pierzi interesul, doar ca ti se face frica si o rupi la fuga.
Probabil te intimeaza fetele, te blochezi, nu mai stii ce sa spui, ti se face rusine si o rupi la fuga. Poate nu ar fi rau sa mai lucrezi la increderea in tine.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu nu. Nu mai simt atractie apoi. Asta e problema.

| Andreeush a răspuns:

Ești instabil emoțional.

| Crisloree a răspuns:

Ori este prea arogant, ori ai o alura de superioritate, încât niciuna nu te surprinde la modu ba, e interesanta tipa laughing))) probabil ca dacă nu vrei sa ramai singur, o sa trebuiască sa le iei asa cum is laughing