| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa iau o masina inscrisa in bulgaria
?
Avantajele?
Dezavantajele?

Funda big grinbig grin

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca nu cunosti limba bulgara si nu ai mai facut asa ceva nu te-as sfatui sa cumperi de capul tau. Bulgarii sunt foarte jegosi si pot sa te pacaleasca. Actele sunt in bulgara si daca nu stii ce scrie acolo e rau. poate doar sa-ti faca acte pe 1 luna sau doar de inchiriere. Ai grija la tepe, bulgarii sunt foarte jegosi!

| ionuutzuu a răspuns:

Se merita pentru. taxele mai mici de inmatriculare si nu se merita ca te opreste politia la control la tot pasul happy

| stfnn a răspuns:

Uite aici, s-ar putea sa se termine si cu inmatricularea in Bulgaria.
http://stirileprotv.ro/......garia.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scapi mai ieftin dar te opreste politia pentru control mai des, asta e partea naspa.

| Irina_3979 a răspuns:

Nu se merita pentru ca masinile din bulgaria sunt varza si in curand au dat lege ca o masina inmatriculata pe bulgaria va circula in Romania maxim 30 de zile.happy

| Irina_3979 a răspuns:

Pardon 90 de zile:d