| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Se poate lua boala cv daca ii fac sex oral unei fete virgine? Sau uneia care a avut relatii sexuale cu un baiat inaintea mea?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca e virgina nu inseamna ca nu poate sa aiba ceva nasol pe acolo!
Da si la a doua! Pe asta poti sa o duci la control si dupa, daca e cristal, go ahead!

| Ririru a răspuns:

Eu sper sa n-ai parte de asa placere in viata ta, cel putin nu pana inveti sa apreciezi o,, pasarica''.

| Alexandru0007 a răspuns:

Dupa limbajul asta folosit ce pretentii sa mai ai? da. poti lua o boala si sper sa o si iei. succes!

| mihai69 a răspuns:

Da. Virginitatea nu e un certificat de sănătate. Chiar și o virgină poate avea boli și sau infecții cu transmitere (și) sexuală.
Iar despre cele deja active sexual, ce să mai vorbim?!? Cu atât mai mult!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa iei vreo boala.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pai normal ca poti.
Ce e asa greu sa mergeti amandoi la medic, sa faceti amandoi analize si sa fi'ti siguri ca totul e ok?
Sunt riscuri prea mari, nu e greu si nu dureaza cine stie ce sa faci asta.
Toti ar trebui sa faca asta.

| OMFGConrad a răspuns:

La felul cum te exprimi despre actul sexual ție ar trebui să-ți cadă limba!

| Stefan12221 a răspuns:

Dai in curelet si nu mai este nicio problema laughing