| GhitzaCautMiorita a întrebat:

Se poate merge la urolog de unul singur la 18 ani sau e nevoie sa fii insotit de parinti si cam cat ar costa o sedinta doar de examinare a zonei genitale?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai 18 ani nu e logic ca poti merge si singur?

| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti prezenta de unul singur fara a fi insotit de cineva. Sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Sigur ca te poti duce singurel major fiind.
La spital de stat la sectia de urologie e gratuit cu trimitere de la medicul de familie [ poti incerca sa te duci si asa fara daca stii vreo asistenta de te baga pe sustachewinking ].
La privat Un simplu consult la urolog incepe de la vreo 180 lei si duce pana la 400 lei daca e profesor universitar doctor.

| randomdata a răspuns:

Nu ai nevoie de parinte, daca esti asigurat poti merge la spital fara nici un cost dar am impresie ca ai nevoie de trimitere de la medicul de familie. Dar poti merge la el sa il rogi. La privat in Bucuresti m-am dus la o clinica specializata si am dat 200 de lei ultima oara cand am fost daca nu ma insel