| Sara2 a întrebat:

Se poate sa fiu insarcinata daca mi-a venit menstra la timp? am avut contact protejat doar ca s-a atins exteriorul prezervativului de putin lichid preejaculator uscat deja

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstra a venit la timp si a fost normala din punctele de vedere, atunci nu esti insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Exista menstruatie postfecundare, nu este un lucru rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fi insarcinata si cu menstrutia la timp... dar nu cred ca este valabil si in cazul tauwinkingdaca sperma prinde contact cu aerul, nu mai are efect