| MrFunky2 a întrebat:

Se poate sa nu-ti placa de o fata sigur? Gen sa iti placa asa putin de ea.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate sa nu-ti placa deloc sau doar putin, dar nu vad de ce ti-ai bate capul cu cineva care nu te intereseaza?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Poate iti place doar cum arata iar felul ei de-a fi nu. happy

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Tu te-auzi? laughing
Practic da se poate la prima vedere cand n-o cunoști să-ti placa putinul din ea ce l-ai descoperit.
Dar dacă o cunoscti aproape in totalitate si nu te simti atras in totalitate de ea atunci e pierdere de timp.
E doar un sentiment de atasament trecator.

| Stephanie20 a răspuns:

DA, se prea poate. Nu o placi asa de mult simplu. Intr-o zi o sa simti si atractia asta totala fata de o fata. Doar o simpatizezi acum.

| Miruna7975 a răspuns:

Da