| darts01 a întrebat:

Se stie in mod public de vreun barbat sa fie bun la pat dar in acelasi timp sa aiba penisul mic? sau stiti voi baieti/barbati care sunt asa.De exemplu cineva care sa fie foarte bun la pat si sa aiba un penis de 14-15 cm

8 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Ce spui tu acolo de 14-15 cm asta este marimea medie la barbati in Romania, mica ar insemna 10-12,

Sa fii diferit de norma în orice privinta e destul de dificil, dar ceea ce conteaza este cum reactionezi tu sau cel de langa tine, sau amandoi. Avem o vorba : "Poti sa faci din tantar armasar" şi să devii paranoic – sau poti sa accepti ce ti-a dat natura, sa te obisnuiesti si sa ai o viata sexuala multumitoare.

Nu uitati, cum barbatii au penis-uri de marimi diferite asa si femeile au vaginele de marimi diferite.
happy

| Violleta2022 a răspuns:

In general, "penis mic" si "bun la pat", nu sunt sinonime, probabil de aceea nu se aude de asa ceva.
Apoi, daca daca peste unul cuun cuc mic, care nu are cum s ate satisfaca, fugi manacand pamantul si incerci sa uiti de existenta lui, nicium nu-i faci reclama, ca nu ai la ce.
Probabil ca sunt si babarbti cu cuc mic, care acasa isi satisfac sotia cu vreo jucarie sexuala, daca nu au cu ce, dar noi femeile, nu prea vorbim de asa ceva, din mila pentru barbatul de acasa, macar nu-l facem naibii de rusine in societate.
Deci, un cuc de 14-15 cm este mediu ca masura, dar foarte important este grosimea lui, care completeaza poza si satisface cu adevarat.

| darts01 explică (pentru Violleta2022):

Si daca are 15 cm in lungime si 15 cm in circumferinta(care vine diametrul de 5 cm) e bun?

| mentholinks a răspuns:

Am vazut si in filme porno barbati cu 13-14, deci probabil ca e ok sau nu se mai gasesc actori in breasla.

| Necunoscut112 a răspuns:

14-15 e ok, nu e mic. Mic e de 12 cm si sub.

| tril a răspuns:

Si daca il ai de 30 cm dar subtire ca pixul, ce folos? Femeia nu te simte. Ideal e sa stii sa folosesti ce ai. Nu doar bagat pana-n git, scos si scuturat.

| darts01 explică:

Niciun raspuns pe subiect nici azi

| RisAsk a răspuns:

De ce ai vrea unu cu penis mic?