| 123girl335 a întrebat:

Sex la prima intalnire - Pro sau Contra?

24 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Contra.

| milan9 a răspuns:

CONTRA...

Se merită să faci acest lucru cu preţul de a-ţi distruge mai târziu familia? Consecinţele urâciunii păcatului nu se lasă aşteptate deloc. Imediat după luna sau lunile "de miere", începe să "foreze" la rădăcina viitoarei familii!

Cauzele sunt deosebit de multiple şi diversificate, sunt directe sau indirecte, ţin de consecinţele "normale" ale păcatului, de diferenţele categorice dintre bărbat şi femeie, ţin de planul ontologic al persoanelor, de identitatea şi nevoia de "exclusivitate" totală a relaţiei de iubire (trecutul intră automat în colimator), etc...

| h3r a răspuns:

"Fetelor, nu va lasati din prima seara... "
Probabil ne dam seama cine sunt cele care ajung la sex de la prima intalnire.

Take care.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Contra!
O zi buna!

| drhotzu a răspuns:

Buna,
pai hai sa vedem... sex la prima intalnire, desi sunt foarte multi baieti pe aici care vai de mine ei sunt contra, nu zic asta decat ca sa impresioneze fetele. in realitate toata lumea vrea sex, mult sex, murdar, salbatic si cu urlete!
toate fetele sunt panicate ca vai doamne cum sa fac sex cu el mai devreme de 14325423 zile si nu stiu mai cate ore, ca daca nu o sa zica despre mine ca sunt usuratica. FALS!
noi baietii a 2-a zi nu o sa spunem niciodata: "frate maine nu o mai sunt pe gigica asta ca m-a fu^tut aseara de mi-au sarit galosii din picioare". nu se intampla asta, din contra daca il fu^i bine o sa vina in limba a 2-a zi sa isi mai ia o doza de la tine!
si fetelor nu va mai prefaceti ca pentru voi sexul este o corvoada ca vai nu stiu ce si nu stiu cum! TOATA LUMEA IUBESTE SEXUL! toata lumea face sex pentru placere, mai putin aia ghinionisti care tin 10 secunde... si mai ales imi pare rau de partenerele lor.
asa ca in concluzie: FACETI SEX! pervers, animalic, tandru, cu muscaturi sau fara, este irelevant, atat timp cat este consensual si protejat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,CONTRA! Daca faci sex la prima intalnire, nu ar trebui sa ai prea mari asteptari de la acea"relatie", daca o poti numi asa.Nu ar trebui sa ai asteptari nici de la baiatul respectiv, poate fi doar o aventura de o noapte si gata.Iar daca aceste aventuri de o noapte se repeta, nu vei ajunge bine, cu siguranta.De aceea eu sunt CONTRA sexului la prima intalnirehappy.Pa-pa!

| Cosmin1I a răspuns:

Contra.

| chazz a răspuns:

Contra.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pro doar daca exista o chimie mare si baiatu ii ok.winking

Răspuns utilizator avertizat
| cristinel87 a răspuns:

Desi sunt baiat...sunt contra.

| lucretian a răspuns:

Pro daca te duci la prostituate!

| zubby05 a răspuns:

Contra

| valid a răspuns:

Nici vorba la prima si nici la a douzecisinoua decat dupa casatorie.

| Mihai_Mateiasi_1988 a răspuns:

Per total contra dar in cazuri exceptionale merge happy

| DanyMadjer7 a răspuns:

Prowinking

| BlueSky98 a răspuns:

Contra!