| seth2016 a întrebat:

Sex / petting cu lumina aprinsa / ziua sau cu lumina stinsa / noaptea? Cum e mai bine?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Indiferent de momentul zilei sau noptii, eu sunt pentru lumina! Barbatul este preponderent vizual stimulativ, si orice barbat cat de cat cult, este pentru!
Rar de tot am facut exceptie si am lasat o geana de lumina, cand ea era foarte timida si jenata de vergeturi si cele cateva kg in plus!
Plus ca, daca ii mai faci si masaj, nu se poate pe intuneric!
Acum, fiecare cu motivele si preferintele lui!
Sau ale ei!
"Fiat lux!"

| RAY a răspuns:

Eu fac petting cu pisica pe intuneric sa nu fuga la alt motan

| seth2016 explică (pentru RAY):

Catwoman, nu?

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Nu man, pisicuta

| seth2016 explică (pentru RAY):

Lasa ca stiu eu.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Poti incerca si tu

| seth2016 explică (pentru RAY):

Am incercat cu cainele si tot fuge dupa motan.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cei cu convingeri libertine si adeptii practicarii de perversiuni si fantezii sexuale, ziua pe lumina sau pe inserat folosind o lumina difuza. Cei care sunt mai conservatori, mai pudici si au convingeri morale "sanatoase", de regula sunt adeptii sexului doar de impreunare in pozitia obligatorie a misionarului care se preteaza a fi practicat noaptea pe intuneric, cu lumina stinsa dar si cu pijamalele/lenjeria pe ei. Fiecare o face in stilul sau propriu indiferent daca e bine sau rau. laughing

| seth2016 explică (pentru corbulalbrosu):

>>> dar si cu pijamalele/lenjeria pe ei
rolling on the floor, pijama? am la telefon una.

| Mussette a răspuns:

Cu lumina, sa vad ce fac laughing si mai ales sa ma vada. Daca se arde si becul, se accepta si pe intuneric. blushing

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Aprinde la inceput stinge la sfarsit

| NyctophobicGhost a răspuns:

Stam cu ochii pe contor daca e lumina aprinsa. Poate lumanari, dar trebuie sa ne sincronizam cand la aia batrani li se tine lumanarea.

| seth2016 explică (pentru NyctophobicGhost):

Da, pe intuneric apare Bau-Bau happy