| simplegirl2 a întrebat:

Sexul cu o persoana iubita sau cu o persoana care arată bine dar fără sentimente pentru el/ea?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la o varsta nu-ti mai arde de sex cu straini. Fie te legi de cineva sau ramai singura

| whatevernvm a răspuns:

Cu bărbatul pe care îl iubesc, evident.

| RAY a răspuns:

Sexul cu o persoana iubita desigur

| mihai69 a răspuns:

Cu ambele.

| Sofer a răspuns:

Si cu iubita sau cu orice femeie care m-ar atrage. Pentru ca sunt frumoase experientele noi cu diferite persoane.

| simplegirl2 explică (pentru Sofer):

Înțeleg.dar care mai mult?

| Sofer a răspuns (pentru simplegirl2):

Sex cu o persoana care arata bine fara sentimente pentru ea.

| Plato a răspuns:

Dalmore, pentru tine:

Daca a fost o gluma, mda, sa zicem ca e funny, intr-adevar exista speculatii.
Daca vorbea serios, e o cretina si a studiat doar pe Wikipedia. happy

| Dalmore a răspuns:

Dacă am o relație, cu persoana iubita. Daca nu, merge și fără sentimente.

Plato, pentru tine laughing
https://twitter.com/SaraGhaleb/status/1163231590127812608?s=19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica persoana iubita e urâtã?
Care ma ajuta sa scap de sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu persoana iubita

| GouDidodino a răspuns:

Care e întrebarea?

| llleo a răspuns:

Același lucru.

| Adrian7art a răspuns:

Cu ambele atâta timp cât nu există una din variante happy
Iar dacă ar fi să aleg intre cele două, e simplu cu cea iubită.
Dar dacă partenerul tău nu te mulțumește si cred că de aici și nedumerirea ta...atunci discută cu el trage concluzii si chiar poți pune capăt decât să il inșeli cu tipul atrăgător. happy