| cosmin986522 a întrebat:

Sexul oral pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna atat sexul oral cat si cunilitia sunt utile si mai mult decat binevenite. Mai ales in cazul in care sunt bine executate si concomitent/simultan si reciproc efectuate. big grin

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare face ce vrea in pat. nu vad de ce as fi eu pro sau contra ceea ce fac altii in spatiul lor intim

| mihai69 a răspuns:

Da.

| deeeaqq a răspuns:

Faceți ce vreți, nu vă opreşte nimeni.

| Necunoscut112 a răspuns:

Parerile vor fi intodeauna impartite, asta nu inseamna ca e gresit sa fii intr-o tabara sau alta. Fiecare face exact cum simte in relatia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce imprejurare, cu cine, varsta celor 2...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro, clar.

| suntsuper a răspuns:

Depinde de care parte

| ColdShadows123 a răspuns:

Depinde daca dai sau daca oferi.

| Futangii a răspuns:

Pro

| TincuAlbert a răspuns:

Sau