| gagica a întrebat:

Sexul te ingrasa sau slabesti?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum am mai zis... dupa ce arzi niste calorii in timpul partidei nu este indicat sa te duci repede la frigider si sa bagi in tine ca sparta/spartul... iar tu daca vrei sa te apuci de sex ca sa slabesti... nu stiu ce sa-ti zic... incearca big grin

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de organismul fiecareia, pentru ca sunt fete care s-au mai dezvoltat si ingrasat dupa inceperea vietii sexuale, dar sunt unele care au slabit, deci depinde de fiecare in parte...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Slăbeşte.

| Vizitiul a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa te ingrasi de la sexul in sine, e un mit, la fel si cel cu anticonceptionalele care ingrasa. Te ingrasi daca mananci fara masura, nu daca faci sex.In cel mai bun caz poti da ceva jos pentru ca in timpul sexului se ard calorii ca urmare a efortului fizic.

| madalicious a răspuns:

Slabeste.

| Ana a răspuns:

Slabeste, asta e cel mai bun sport big grin

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Te mentine laughing
Sanatos&Frumos!

| Seline a răspuns:

Cu siguranta slabesti happy

| swet girl 22 a răspuns:

Pai nah depinde de corpul fiecarei persoana...cred ca slabeste

| Ella123 a răspuns:

Sexul te dezvolta in mare parte, azum depinde si de organismul fiecarui daca te in ingrasa sau te slabeste...

| ody a răspuns:

Nu stiu big grin

| liongirl a răspuns:

Buna!`Sincer, nu cred ca te ingrasa, pe bune, deci chiar nu cred, pentru ca daca tu esti deasupra arzi calorii, iar barbatul este nevoit sa piarda caloriile!`Sper ca ai inteles ce-am vrut sa spun!`rolling on the floor

| CuppiDoon a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeste, cred laughing 8 kg la 2 ore parca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti slabi cu sex, dar numai daca nu mananci regulat daca mananci normal o ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ingrasa...