| Andreiu68 a întrebat:

Sfaturi! In anturajul meu de prieteni de 9-10 luni a venit o fata noua. Noi nu aveam nici o treaba unul cu altul doar,, buna",, buna". Azi eram eu, fata asta si inca 4 baieti deodata imi spune fata:,, Wow, ce ochi albastrii ai! Acum vad, sunt tare frumosi!" Si de atunci cat am mai stat afara, cam 10 min se uita asa altfel la mine si zambea un pic. Cand am ajuns acasa am vazut cerere se prietenie de la ea, am acceptat-o, iar dupa 15 min vad mesaj de la ea cu,, buna". Ce sa fie acum, o venit asa deodata marea dragoste?laughing Care timp de 10 luni nu vorbea unul cu celalt. Ce sa cred? Ce sa fac? Eu am 20 de ani, iar fata aproape 19.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu uiti perzevativul sa il pui pe telefon ok

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa o inviti pe undeva poate te combini.

| ShamelessQboy a răspuns:

Labuta, lol.
Ai grijă mare sa nu te violeze, poate pur si simplu te simpatizează, vede in tine un potențial amic sau de ce nu un prieten intim.
De ce noi băieții si nu numai, imediat ne gândim la relatie intimă sex etc?

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Baga-te omule. Te vrea. Daca iti place de ea baga-te

| gabriielaaa a răspuns:

Poate nu tea remarcat pana acum si de asta nu prea a vorbit sau poate a vrea sa te cunoasca bine si a stat tea analizat apoi vrea sa te cucereasca incearca deti place fata vad ca iti place timpul iti vaspune de te iubeste

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Baga te pe ea lol