| Briannaa12 a întrebat:

Sfaturi utile pentru femei atunci când fac sex oral? Vreau sa ma perfecționez.

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Practica, multa practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci flotări cu gatul cat mai Deep & brave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia Khalifa could show you.

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Mănâncă un ardei iute înainte.

| bianca927 a răspuns:

O sa iti spun ce stiu eu, chiar daca s-ar putea sa nu conteze răspunsul meu cat cel a unui barbat. Secretul sta foarte mult in limba, si mișcăriile capului tau, daca cauti pe internet o sa gasesti o tehnica, nu stiu exact cum sa o numesc, eu spun ca "fac valuri" cu capul. Dar fiecare prefera alte chestii, sfatul meu este ca inainte de a face ceva, sa stai cu persoana respectiva, si fiecare sa spuna ce ii place si ce nu ii place, asta in cazul in care esti intr o relatie. Noi asa am facut, si te asigur ca sexul, pe cât cel in sine si cel oral, este mult mai bun. COMUNICAREA face tot.