| Pantagruel a întrebat:

Shemales sunt femei cu penis sau barbati cu sani?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cam 99,9% sunt bărbați care au făcut implant mamar; unii mai folosesc și hormoni, dar nu în exces, ca pentru o transformare FtoM, pentru că își păstrează și potența.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Barbati care au luat hormoni si le au crescut sanii

| XxBlueRosexX a răspuns:

Barbati care s-au facut femei adica transexuali. unii isi fac operatie de schimbare de sex altii nu, isi pastreaza penisul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Persoanele care fac parte din categoria ''Shemales'' sunt inzestrati din nastere cu ambele forme de organe genitale atat feminine cat si masculine.

| Mosotti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Gresit, aia sunt hermafroditi ca zici tu, nu are absolut nici o treaba cu Shemales.

| Drimmero a răspuns:

Sunt barbati, si-au lasat maciuca, nu au taiat-o ca in cazul transsexualilor. Oricum...niste specimene cu adevarat evadate din laborator.

| Mosotti a răspuns:

Sunt barbati cu sani si penis care au facut tranzitia barbat-femeie doar hormonal, nu si operatie, deci nu aia care au facut operatia.

| Celcestietot a răspuns:

Trans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbați care au făcut schimbare de sex.

| DecayingRuin a răspuns:

Femei cu penis.