| Ajutorescu a întrebat:

Si eu tocmai am aflat ca sunt insarcinata si acum trebuie sa anunt in familie, mai ales momentul cu sotul. Am ceva emotii pentru ca vreau sa iasa bine. Invitatia la restaurant suna bine, am mai gasit pe internet multe siteuri cu tricouri sau cani personalizate dar parca este prea banal. Am mai gasit si un puzzle de ex aici: http://www.pepuzzle.ro/blog/insarcinata.html dar nu sunt sigura. Mai aveti si alte idei, mi-ar fi de mare ajutor? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce vrei sa fii asa de protocolară? Pur si simplu ii aduni pe toti din familie si faci marele anunt.

| Violleta2022 a răspuns:

Nepoteii mei au cumparat hainute si botosei in culori neutre si le-au facut cadou viitorilor bunici, rugandu-i sa le pastreze pana la data de xxx (cand au estimat ei nasterea).
Am vazut poze, in prima faza cand desfac pachetul nu au habar ce se intampla, sunt surpinsi, socati, uimiti... apoi zambesc, rad chiar, dandu-si seama de ce se intampla.

| Andreeush a răspuns:

Eu cred că te complici prea mult.

Răspuns utilizator avertizat