| RAY a întrebat:

Simt ca iubesc o fata,dar vreau sa o cunosc real,sa o țin în bratele mele,nu doar online dar nu pot merge la ea, sincer nu pot, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The question is: ea simte ca te iubeste pe tine?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bună întrebare

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vorbeste cu ea frate diverse subiecte vezi cum merge si apoi stabiliti o intalnire

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te ai văzut cu vreuna de pe TPU?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu frate

| RAY explică:

Astea sunt rahaturi

| Hammurabi a răspuns:

De ce zici că nu poți? Care e problema?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Eu sunt pe pamant iar ea pe marte, distanta e ca daca ai ocoli pamantul de 2000 de ori,nu am naveta spatiala, costum, benzina spatiala, hai sa trece peste de ce nu pot, pur simplu nu pot in prezent

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ok, și atunci cum ai vrea să se întâmple?
Să vină ea la tine? Sună cam... nașpa.
Pentru că distanța e aceeași și pentru ea.
Dacă nu te dai jos din cosmos să vii cu picioarele pe pământ, vei rămâne înțepenit în centura de asteroizi.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

O sa merg mai departe în galaxie și asta e

| Lukasssz a răspuns:

De ce nu cauti tu una de la tine din oras?

| RAY explică (pentru Lukasssz):

Ceea ce caut sunt banii și sănătatea, pacea și liniștea, tu ce ai vrea sa ai?

| Lukasssz a răspuns (pentru RAY):

Sincer,nu stiu ce as vrea sa am... Poate doar sanatate

| TheStrategist a răspuns:

Te duci la ea chiar dacă zici că nu poți, viața e scurtă

| RAY explică (pentru TheStrategist):

Viata e scurta în funcție de cum îți folosești timpul

| TheStrategist a răspuns (pentru RAY):

E scurtă oricum folosești timpul

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
In primul rand, de ce nu poti sa mergi la ea? Stiu ca este un pas greu din digital in analog, dar este mai normal sa depasesti aceasta bariera, mai ales daca o iubesti. Incearca sa gasesti o varianta pentru a va vedea, ca sa o tii in brate si ca sa o simti cu adevarat, puteti iesi si intr-un parc sau oriunde altundeva, nu neaparat la unul dintre voi acasa. Nu totul se rezuma direct la sex mai ales daca tu sustii ca o iubesti!
Succes!

| RAY explică (pentru YorickRosto):

Nu vorbeam de sex, de ce mereu vb de sex

| ManShaorman a răspuns:

Iti dai laba gandindute la profesoara ta de mate, bosoroaga aia care te lasa corigent

| RAY explică (pentru ManShaorman):

Învață nu te plânge