| RAY a întrebat:

Sincer credeti ca in ziua de azi sa ai prietena trebuie sa ai banii multi? va rog nu luati in neserios intrebarea, eu asta observ ca de banii ai nevoie si pentru o prietenie cu o fata

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde ce fel de fete iti alegi. Exista, acum ca si in trecut, fete profitoare, care se vand pentru bani. Dar exista si numeroase fete normale. Daca tu iti alegi fata din discoteca, asigurandu-te ca are un kil de farduri pe fata, unghii cu gel si telefon de 5 milioane, posibilitatea sa fie din prima categorie e mare.

| RAY explică (pentru Brigaela):

Categoric,ai dreptate

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai iti cam trebuie bani, ceva peste medie.

Ma uitam pe la emisiunea "Te vreau langa mine" si observ un comportament infect al femeilor din ziua de azi care, in marea lor majoritate, se impart in doua categorii:

- aia care n-are mai nimic, vrea pe cineva care are si i se pare al dracului de ok sa fie chiar intretinuta.

- aia care are ceva si daca, doamne fereste tu n-ai mai nimic sau mult mai putin, te ia la sictir ca de ce n-ai, ca ea nu ia pe unu de crescut, ca trebuie sa ai si tu macar cat ea

Si in concluzie dragostea da-o dracu.

| RAY explică (pentru AlexanderAdrian):

Al dreptate man vad si eu ma minunez sincer cand vad isi dai seama ce ma fac daca o sa ma vad cu ea sa-i spun in fata?

| BiuL a răspuns:

Nu. Cel si cel mai importante modul in care te porti, cum o tratezi. Degeaba arati ca brad pitt si esti super bogat daca te porti ca un taran si un porc, nu o sa te vrea nici o fata cu respect de sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, numai ca toata lumea este materialista... din pacate, mai putin sau mai mult... mai rar gasesti pe cineva sa te iubeasca pentru ceea ce esti.

| SeeDifference a răspuns:

Pana la urma bani aduc fericirea?
Eu zic ca ar trebui sa ai, na un salariu destul de bun gen 1.000 de lei ca sa o intretii si o locuinta unde sa stai(sa traiesti cu ea) ex un apartament.
Adica depinde de varsta 10-20 ani stati la parinti dupa o inviti si tu la tine acasa ca sa traiti impreuna etc!

| cosminvasile a răspuns:

Depinde unde cauti fata. In general conpetia conform careia pentru a avea o prietena frumoasa ai nevoie de bani multi este o prostie. Da, daca iti doresti o siliconata de la tv iti trebuie bani si lipsa de creier (no offense)laughing. Ceea ce conteaza este persoana si felul ei de a fi felul in care arata... Fetele sunt atrase in general de alte lucruri asa ca eu nu cred ca banii pe care ii ai sunt prioritari pentru ea. happy

| RAY explică (pentru cosminvasile):

Nu ma refer la fete frumoase, artificiale, ma refer la astea normale

| qElegaNT a răspuns:

Depinde de fata, daca fata este una care cauta doar sa iubeasca nu umbla dupa bani daca este o curva sa fii sigur ca asta cauta, iar unele umbla dupa jmecheri adica sa fie destia cu anturaj mare si periculos destia care fumeaza bea si etc sincer nu stiu ce vad la ei dar in fine asta o stiu 100% de la o colega big grin

| Mataziceadevarul a răspuns:

DA

| NoName3275 a răspuns:

Depinde cum e fata. Daca e materialista, mult noroc la strans bani dar daca nu este materialista nu iti trebuie o avere.