| RAY a întrebat:

Sincer îmi este greata, scârba când vad bărbații cat de porci sunt, când vad pe unii ca fac pe lupii moraliști, vorbesc despre demnitate, onoare, ei sunt clienții fetelor, ei întrețin asta, dar le judeca, nu e ipocrizie?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Azi esti pe modul ''e randul barbatilor sa ma iau de ei, de maine femeile sunt tinta''?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Omule vad asta pe tik tok non stop

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E de rau daca tik tok a ajuns punct de referinta in viata voastra, nu stiu cum puteti lua in serios aplicatia aia... sper sa o inchida.

| RAY explică (pentru Drimmero):

E un punct de observare ce răspund useri pe acolo

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iar te-ai indragostit?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Când iubești inima ta bate pentru persoana aia, tu nu ai iubit niciodată o fata, nu știi cum e

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate ar fi timpul sa te maturizezi, Iubirea e o prostie adolescentina. Demult eram si eu indragostit de una -alta dar m-am maturizat, acu nu cred ca mai poti simti iubire de aia neconditionata pentru o fata.
Doar cooperare ca la magazin, eu dau ceva ea da ceva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce porcarie am putut citi ))))...

| RAY explică (pentru Drimmero):

Negarea e primul pas

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Despre ce negare e vorba?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba da, in cazul prezentant de tine, este ipocrizie.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca e ipocrizie.

Răspuns utilizator avertizat