| FeelTheSunshine a întrebat:

So. dau fundita!
Ieri. m-am despartit de prietenul meu. de fapt el de mine. dupa un an si o luna. din cauza ca ne tot certam prea des. si tot felul de aiureli. acus cateva zile. i-am spus eu sa luam o pauza. iar dupa tot in acea zi. i-am spus sa ne impacam. recunosc ca l-am cam derutat. si l-am lasat confuz. ieri. cand vorbeam cu el. m-am hotarat sa-i spun ca nu mai vreau sa fim impreuna. iar el m-a intrebat daca sunt sigura de lucrul acesta? iar eu am spspus ca sunt. asa ca. m-am hotarat sa mai incerc odata sa ne impacam. iar ieri seara. l-am intrebat daca nu vrea sa ne impacam. iar de data asta. m-a refuzat. si a zis ca poate doar pe viitor.
Acum. incerc sa ma impac cu ideea. desi mi-e cam greu.
Cum sa fac. sa nu mai am tendinta de a-l suna. de a-i trimite mesaje? sad cum sa ma abtin?
inca il iubesc...sigh

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Daca il iubesti de ce ai facut toate asta? Eu nu cred ca il iubesti, nu te-ai fi indoit. Iubirea e un sentiment de nedescris.:X
Clar ca baiatul e confuz acum. Pune-te in situatia lui. Tu cum ai fi? Vezi...
Cred ca trebuie sa il lasi cateva zile si dupa sa vorbesti serios cu el. daca tu crezi ca merita sa incerci din nou, incearca, dar nu mai fa faze din astea. nici tie nu ti-ar placea sa se joace cineva cu sentimentele tale, nu?
bfta:*

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E vina ta în locul lui nici eu nu aş accepta. trebuia să te gândeşti de două ori înainte. Acum aşteaptă, poate o să vrea să vă împăcaţi. Baftă!

| wildthing a răspuns:

Ai putea sa inveti sa gandesti de doua ori si sa vorbesti o singura data.

| purenerve a răspuns:

Si eu ma cert cu iubita ft des eu sincer sunt nervosu nervosilor din orice ma inervez de mi se unfla tote venele pe mine din orice imi sare msutaru si de la o vreme am contagiato si pe ea desi ne iubim enorm la fel ma tem ca se va intampla lucru acela...treaba e ca indiferent de nervi si de orice cand iuebsti iubesti si nu se spune NU daca relatia sa deteriorat ai avut cu msai spui nu altfel...capu face capu trage

| sadlifetobe3 a răspuns:

Atunci trimite-i un singur mesaj din suflet si atat

| Darky_6428 a răspuns:

Acu sincer, ceia ce ai facut nu e normal, eu nu te-as ierta in veci...totusi, nu ai ce sa faci.incearca sa rezisti, iar daca nu se razgandeste, incearca sa-l uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are orgoliu s-ar putea sa nu se mai impace cu tine deoarece nu prea suporta sa fiu schimbati si sa va impacati cand va vine voua chefu. a fost alegerea ta sa va despartiti asa ca nu-i vina lui si nu poti sa il acuzi.acum sunt repercursiunile la decizia ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci. din moment ce stiu povestea.si stiu cum stau lucrurileam observat ca el incepe sa aiba resentimente.decicred ca ar vrea sa va impacati thinking
insa. el mai crede si ca esti inca in limba dupa el
lasa-l in pace sa vada ce rau este fara tinebig grin
sa.si dea seama ca tine la tinethinking
si dupa va impacati voibig hug
bafta in tot ce faci beib`batting eyelashes
stiu ca o sa ai nevoie

| Dranka a răspuns:

Daca chiar tii la el cu adevarat ar trebui sa ii demonstrezi asta. Am patit si eu ca tine, si am trecut peste impreuna! Uneori pana nu pierzi ceea ce ai nu iti dai seama cat de mult insemna pentru tine. Pe scurt arata`i ca esti sigura pe tine si ca intr-adevar il iubesti big grin