| Twizzle a întrebat:

Sondaj de opinie: Baieti, ce parere aveti cand o fata va spune, in fata, ca va place sau are sentimente pentru voi? Apreciati gestul, il considerati o dovada de curaj sau vi se pare nepotrivit/penibil?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In functie de modul in care imi spune asta, pot sa fiu flatat sau pot sa o consider o femeie usoara. Pe mine m-ar convinge o privire senina si un zambet dulce, o anume stangacie in exprimare, care sa tradeze emotia, un limbaj rupt parca dintr-o poezie de dragoste. Daca imi vine in schimb, cu o privire de vampa, cu guma de mestecat in coltul gurii, si cu un tupeu si vreo formulare de cartier, evident ca o voi considera curva si desi ma va flata faptul ca ma place in acel moment, ma voi gandi ca a facut si va mai face acelasi lucru si cu altii.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca si eu o plac apreciez si.l consider o dovada de curaj, daca nu.mi place de ea insa asa e de obicei, cu mult curaj o consider plina de incredere si daca este tacuta si nu o plac e penibil laughing

| Doctoru_7315 a răspuns:

Este ceva normal, asa ar trebui, nu cum se ascund toti adolescentii, iar apoi isi reproseaza ca nu i-au zis persoanei dragi. Indiferent ca ai succes sau nu, zi-i verde in fata. Daca nu ai succes, nu se termina lumea, mai sunt baieti, daca rade de tine e imatur.

Răspuns utilizator avertizat
| glontz54 a răspuns:

Daca si mie imi place de ea imi convinelaughing

| DjJohnB a răspuns:

Inseamna ca fata e sincera si stie ce vrea...si daca si tu o placi inseamna ca totul va fi bine

| guydo a răspuns:

Mie imi place si consider acest gest o dovada de sinceritate si curaj.Parerea mea este ca daca o fata face asa ceva inseamna ca chiar tine la tine si nu spune doar atat ca "Te iubesc" parca ar spune-o din plictiseala.Este frumos acest gestbig grin