| Roza21 a întrebat:

Sora`mea e suparata pe mine ca iubitul ei se da la mine. Iar iubitul meu e ingrijorat ca iubitul surorii mele se da la mine. Cum pot scapa de atat bataie de cap?

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Simplulaughing ii spui iubitului surorii tale sa nu se mai dea la tine! Ca oricum nu are sansehappy
Am vazut ca ti se spune pe aici sa ramai cu care iti place dar asa ar insemna sa iti tradezi sora si nu cred ca vreihappy

| Cjay a răspuns:

Wow! inseamna ca esti f frumhee hee)

Pai poti vorbii cu prietenul surorii tale ii zici ca nu vrei sa ai nici o relatie cu el

| virusake a răspuns:

Ramai si tu cel care iti place mai mult. big grin

| vaa a răspuns:

Ramai cu iubitul tau si nu l baga in seama pe iubitul surorii tale.
Asta daca tii cu adevarat la sora ta si la iubitul tau.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxo.

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Nu inteleg dc sora ta se supara pe TINE daca prietenul EI se da la tine rolling on the floor