| anonim_4396 a întrebat:

Sotul meu vrea sex oral. E normal sau e perversiune?
Rog raspuns numai de la persoane casatorite

36 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal, sunteti si ramane in familie ceea ce faceti

| BadBoy55 a răspuns:

Normal ca e perversiune. Daca sotul tau ti-ar da sex oral.te-ar mai saruta? Normal eu daca as fi casatorit niciodata nu as face asa ceva.Scz ca am raspuns si nu sunt casatorit dar e o chestie foarte urata

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Nu e normal sa ia el aceasta hotarare fara ca tu sa fii interesata.

| Zoya333 a răspuns:

Nu esti obligata sa faci. Sincer nici eu nu as putea sa fac asta cu toate ca el practica sexu' oral la mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul se tine in familie, nu trebuie sa va spalati lucrurile in public, daca totul este reciproc nu aveti de e va teme, nu este perversiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BadBoy55):

Ce cauta copii la aceasta categorie?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă sentimentul nu este reciproc, nu ai ce discuta. Și ce dacă este soțul tău, nu vrei, se numește perversiune.
Și încă ceva, nu o faci tu (sau chiar dacă o faci) o mai face și cu alta, nu stă după tine.
Și după oral, ce mai urmează, anal? Asta nu mai este viață sexuală sănătoasă, ci deviere de comportament sexual.
Gândește-te bine, nu ești gunoiul nimănui, ești femei și ai un cuvânt de spus.
Decizia îți aparține.
Pa, pa.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru BadBoy55):

De ce nu te-ar mai saruta? laughing

| 3xfemeie a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna intrebare! Vad ca pe site-ul asta copiii au liber la toate categoriile!

| BadBoy55 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu avem voie sa ne dam parerealaughing?

| Ibrahimovic a răspuns:

Dar poate vrea el de la tinethinking

| Laurretta a răspuns:

Atata timp cat nu te obliga sau daca iti face si el nu este o perversiune.

| BadBoy55 a răspuns:

Dar daca el ti-ar practica sex oral, nu ti-ar fi jena sa-ti pupi copii?

| BadBoy55 a răspuns (pentru 3xfemeie):

Nu ti-ar f jena sa-ti saruti copii laughing?

| BadBoy55 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Thoamne laughing Parerea mea, daca eu as practica sex oral cu tine spre exemplu si tu ai fi in locul meu ai saruta-o?

| Pufuletica98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 13 ani si stau aproape mereu pe aceasta categorie! Problem? Si ca sa raspund la intrebare sexul oral mi se pare dezgustator. Daca te obliga lasa-l pana se calmeaza.pup!

| 3xfemeie a răspuns (pentru BadBoy55):

Pai in primul rand tu ca sa-ti dai cu parerea ar trebui sa stii ceva despre asta.
tie nu-ti e jena sa asisti la discutiile oamenilor mari?
joaca-te cu masinute, citeste o carte si peste vreo 10 ani sa mai vii pe aici!

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru BadBoy55):

Badboy se vede ca nu ai avut parte de asa ceva daca te speli normal cel putin odata pe zi nu ai nimic. si sa rasp la intrebare de ce sa fie pervesiune? sexul oral duce la orgasm mult mai repedesi plus ca tu esti casatorita si il cunosti etc.

| relian a răspuns:

Este ceva normal atat timp cat si tie ti se pare ceva normal. Daca lui I se pare normal si tie nu atunci aveti o problema se pare.Si problmea asta se numeste compatibilitate.Deci v-ati casatorit dar nu sinteti compatibili din punct de vedere sexual.Si asta va duce altundeva, pentru ca barbatul va cauta sa isi satisfaca nevoile in alta parte si veti ajunge la certuri si etc.Dar asa ca idee da sexul oral face parte din viata sexuala.Cind tie nu iti place ceva si lui ii place nu va potriviti.Sint femei care fac multe chestii ce nu le plac doar sa nu cumva barbatul sa mearga altundeva ori sa se ajunga la certuri, stress si asa mai departe.Insa este o magarie sa faci chestia asta. Spun asa din pctul meu de vedere.Ar fi trebuit sa e mariti cu cineva care are aceleasi cerinte ca si tine.Tot intreba pe aici cineva de ce sa faci sex inainte de casatorie ca nu e bine si bla bla. Uite ca e chiar foarte bine sa faci sex inainte si chiar e recomandat sa stai un an doi in probe si dupa stii ce si cum.Acum daca tie nu iti place sexul oral ce sa zic.Eu spun sa incerci pentru ca nu te costa nimic si apoi o sa stii daca iti place sau nu.Insa se pare ca esti o persoana nu prea curioasa si as putea spune ca nu prea o sa iti placa.In genere femeile care sint curioase fac ele asta fara sa le spuna un barbat si dupa vad cum este ce le place ce nu.

| eXpreSSss a răspuns:

E ceva normal si tot odata o perversiune. Dar daca nu vrei nu faci scurt si la obiect.

| slowswag a răspuns:

E normal

| Necunoscut112 a răspuns (pentru BadBoy55):

Binenteles. Daca imi face el, dupa aia ar trebui sa-mi fie scarba? de mine? si invers acelasi lucru. La un moment dat poate nu o sa ti se mai para asa ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna draga mea. Eu cu sotul meu implinim 10 ani de casnicie. Tot ce facem noi, ramane la noi in dormitor; suntem foarte dezinhibati, pentru ca ne iubim foarte mult. Moralitatea nu are ce cauta in dormitorul nostru si asta ar trebui sa fie valabil, pentru orice cuplu. Daca nu vrei sa-i faci sex oral, el va intelege fiindca te iubeste si nu va mai cere asta... tiehee hee

| IMC90 a răspuns:

Hai si tu in campanie!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| IMC90 a răspuns (pentru Pufuletica98):

Http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/......9932_n.jpg

P.S: sexul oral e pentru femei si barbati, tu mai ai multa paine de mancat pana acolo. Mai bine iti dai cu parerea pe tema Hannah Montana =))

| IMC90 a răspuns:

Este o decizie pe care o luati impreuna. Nimeni n-are dreptul sa impuna celuilalt nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Deci... daca iti fac eu trebuie sa fie si viceversa, nu? tongue

| irrumator30 a răspuns:

Tie iti place sa fii linsa? Si aceea e tot sex oral. E acelasi lucru. Ti se pare pervers daca trebuie linge sotul?

Sexul oral nu este considerat perversiune. Daca e facut reciproc, e foarte bun la stimularea organelor sexuale si ajuta la excitare.

daca iti cere sa ii inghiti sperma sau sa faci sex anal, atunci poti considera perversiune.

| 01092007 a răspuns (pentru Zoya333):

Nu esti cam egoista?