| ynacuf a întrebat:

Sper sa nu ziceti ca is manelistalaughing dar imi aduc aminte doar un versi dintr-o manea cantata de Florin Salam..."nu-mi doresc altceva pe lume decat sa tina la mine" vreau sa o gasesc deoarece ma leaga lucruri frumoase de aceasta melodie. Multumesc!:*

6 răspunsuri:
| ~p!$iii~ a răspuns:

Nu e categoria potrivita pentru intrebarea tahappy

| ynacuf explică:

Stiu. dar cel mai mult asta se citestebig grin

| un copil:x a răspuns:

Eu sincer ascult manele, dar nu stiu de melodia care zici tu:-?

Dar este o melodie a lui Copilul de Aur care are versurile asemanatoare "Nu-mi doresc nimic in lume Decat sa fii langa mine Si atunci cand imi este greu Sa plang pe umarul tau"
http://www.youtube.com/watch?v=6WNk5f2HOFo

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Daca o gasesti sa`mi sp si mie.ask manele ft rar, dar mi se pare interesanta

| AlexSala a răspuns:

Yac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugeio ca o sa-i placa