| Alina88888888 a întrebat:

Spermatozoizii mai sunt "viabili" la contactul cu dezinfectantii/spirtul etc?(in cazul in care se afla pe o suprafata care ulterior este dezinfectata, acestia inca vor fi "viabili"?)

4 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Nu cred, spermatozoizii nu traiesc mult in afara corpului. Iti dai seama ca dupa ce dai cu dezinfectant ii omoara pe toti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Garantat NU. Nici daca ar fi spermatozoizi proveniti din sperma lui Superman. big grin

| Sofer a răspuns:

Nu mai sunt viabili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti tipa care intreba daca ramai gravida daca baiatul se joaca si tu porti blugi?