| Elena93_6634 a întrebat:

Spune-ti-mi daca e posibil ca ea sa fi ramas insarcinata in urma acestor contacte sexuale: Cei doi au facut-o anal neprotejat, el a ejaculat in ea. Dupa 30 de minute, au facut-o din nou, dar normal, tot neprotejat. Nu a ejaculat in ea, insa... e posibil ca dupa prima ejaculare sa fi ramas spermatozoizi pe penis si acestia sa fi ajuns in vagin, provocand o sarcina? ( Dupa prima ejaculare, penisul n-a fost spalat, doar sters cu material textil)

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, foarte posibil. Riscul de sarcina este de maxim 50% in perioada fertila si de minim 5% in perioada cu fertilitate scazuta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băi fraților, voi speriați și pe dracu cu povestea asta a voastră.
Niciodată nu se face sex normal după sex anal fără toaletarea zonelor genitale la ambii parteneri.
Se poate dacă ea era în perioada fertilă. Este o femeie care știe să se respecte! Anal, normal... oralul l-a pierdut pe drum?
Își distruge sănătatea. Un test de sarcină la 7 zile după dezmățul de cea mai joasă speță.
Pa, pa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deasta nu e bine ca copiii sa faca sex! pentru ca nu au nimic in creier!
S-a discutat de mii de ori tongueenisul de cand se scoala si elimina lichid seminal de lubrifiere contine spermatozoizi! Nu trebuie sa ejaculezi ca sa ramai insarcinata. E de ajuns sa o bage doar odata!

| VacutzaRoscata a răspuns:

E scumpa rau apa nu?straight face

| Girl a răspuns:

Buna...Da sunt foarte multe sanse ca aceasta sa fi ramas insarcinata.Dar cel mai sigur ii poate spune un medic ginecolog, nici macar testele de sArcina nu sunt atat de sigure.Ele sunt sigure in proportie de 99.8%...

| AnnaS98 a răspuns:

S'ra putea sa fi ramas gravida si fii atenta ca s'ar putea sa te alegi cu niste infectii serioase. ia si fa un test de sarcina (fa vreo 3 sa fii sigura). faza e ca daca nu ramai gravida, niste infectii tot faci deci fii atenta. folosteste geluri dezinfectante etc. bafta! funda?

| Delia_7017 a răspuns:

Da este posibil,dar depinde de multe lucruri: daca era in perioada fertila,daca a avut orgasm deoarece in urma contractiilor cei cu codita se deplaseaza mult mai usor, zici ca penisul nu a fost spalat, dar poate el a facut pipi si atunci nu au ramas spermatozoizi.Numa bine!

| Anndddra a răspuns:

Da, daca nu ia ''antibebe'' (anticonceptionale)a ramas, deci este o posibilitate de 95%.

| MihayxD a răspuns:

Mi-am facut cruce cand am vazut asta! cum este posibil! Vorba lui "VacutzaPoartaTanga" Dupa ce faci sex anal trebuie sa te speli pe "scula" cine stie ce a mancat aia?! in fine sansele sunt foarte mari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred... dar aveti grija data viitoarewinking cu asta nu e de joaca...

| annamaria_4250 a răspuns:

Bine ar fi sa ramana insarcinata ca data viitoare sa nu mai faca asemenea tampenie!

| Elena93_6634 explică:

N-am precizat persoana in cauza, n-am precizat varsta... repede interpretati, cine-i copil acu'?