| SyLvYuTzU a întrebat:

Spuneti-mi niste programe bune de editat foto si video! dau funda!

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Photoshop,photoshop cs5 picasa, paint, corel

| blackangel95 a răspuns:

Nu photoscape e varza il am si eu si nu imi place de loc. Cele mai bune si pe care le folosesc eu este: photoshine asta are niste rame super, dreamlight asta are efecte misto rau de tot, beauty studio cu asta poti sa te machezi, sa iti ascunzi imperfectiunile pieli, sa iti modifici culoarea parului, a ochilor si mai multe...toate programele aste sunt de editat poze. funda?

| kingRing a răspuns:

Photoscape