| Miuriel a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva exercitii pentru a subtia picioarele mai ales partea de jos(gambele) dar si partea de sus...si as mai vrea niste exercitii pentru a slabi la fund.va rog eu >frumosbig grin< dau fundita>big grin

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

1 răspuns:
| mutzy211 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa mergi la sala, fa tae bo, sport in general, cardio(alergari), fara sport nu ai nicio sansa sa iti subtiezi picioarele.