| Diana_6668 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce mi se stinge laptopul cand bag sa ma uit la un film, sau vorbesc pe skype.La incarcat il tin tot timpul, e aproape nou. Ce sa fac!? SCZ CATEGORIE, funda big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Se incalzeste prea tare procesorul si placa video ->nu face fata coolerul. Este bine sa ti laptopul pe masa sau birou (pentru a trage aer coolerul de sub el ). Daca il ti pe pat, atunci pe sub el nu mai poate trage aer coolerul si se supraincalzeste ->se inchide automat ->il mai poti deschide dupa cateva minute.

4 răspunsuri:
| Cristi1998 a răspuns:

Du-te la ala de la care l-ai luat!

| bobby1990 a răspuns:

Poate ti se incinge prea rau...

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,dupa datele din intrebare,poate fi si de la procesor; procesorul se mai poate incalzi si din cauza ca poate stai prea mult pe calculator, incearca sa stai mai putin, cam cel putin 1 ora si 30 min.iti spun asta pentru ca si mie mi se incalzeste uneori foarte rau si mi se stinge dintr-o data.Bafta.Te pup, bye bye!

| Diana_6668 explică:

Da,o sa ma duc la londra, de unde l-am luat laughing mersi ceilalti, o sa incerc sa-l tin pe birou.