| Vegeta07 a întrebat:

Starea psihica(de exemplu depresia) îți poate afecta erectia?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| RoCkKiD a răspuns:

Din pacate da, depresia te poate afecta din multe puncte de vedere iar performanta sexuala e unul din ele. Nici nu e nevoie sa fie depresie propriu zisa, stresul de unul singur poate face ce ai zis mai sus.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa ti-o influenteze, disparand complet sau temporar.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este unul cat se poate de scurt si concis care este un categoric : DA.Din nefericire pentru tine. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Nu ti se ma scoala.

| Alexandrionelu a răspuns:

Da. Și faptul ca ala micu atârnă inert te poate deprima și mai tare. E un cerc vicios, ai mare grija.