| strasser a întrebat:

Statiuni turistice delta dunarii vreau traseul cel mai frumos, cazare buna, locurile cele mai incantatoare, traseu cu vaporasul.

2 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Sunt din delta si aici se poate ajunge numai cu rapidele sau vaporasul, poti vizita sfantu-gheorghe, este un sat izolat si frumos, multa liniste si locuri superbe, si sulina, tot la fel ajungi cu vaporasul, te bucuri in ambele sensuri de aprox. 9 ore dus-intors, numai k nu le faci in aceeasi zi, apoi localnicii te pot plimba cu barcile personale prin delta, pe canalele deltei! statiuni turistice superbe gasesti in sfantu-gheorghe, vile, piscine,!

| florin_7857 a răspuns:

Iti dau link-ul catre o pensiune.
http://www.puf-stuf.ro/pensiuni-delta-dunarii.php