| madalinutza_3485 a întrebat:

Status gen status gen te uiti la mine neincetat dar orgoliu de baiat nu te lasa sa recunostilaughing funda:*

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poneiule, stau şi eu la rând. Mi-o compui?

NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, Poneiule-poet, mersi.
Ştiam că nu mă vei plictisi.

Mai vreau. Mai ai?

NOname
| NOname a răspuns:

E, n-am nici o şansă la el, că nu mai sunt minoră. Şi oricum nu vreau să fac diabet zaharat.

| Азбука a răspuns:

Status gen status gen

| LikeMe a răspuns:

Haha bvlaughing

| madalinutza_3485 explică:

Ce e frate aici?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faine poezii ai big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu intentionam nimic, ce ma repezi asa. De cand inseamna ca insinuez daca imi exprim admiratia? Esti paranoic, poneiule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faina ma simt smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La naiba, nu imi doresc sa fiu mare si tâţoasă, serios, e minunata copilaria asta. Tu ziceai ca adultii au idei fixe, deeeeci waiting. Peste 10 ani? De ce nu mai devreme, si nu acum big grin?
''daca tot freci menta pe TPU dupa baieti'' - ce fac? Eu frec menta dupa unul singur, dar el nu are patefon. Prea serios, prea naspa, prea direct, prea scurt. Nimeni nu e ca mine, poneiule! Si daca frec menta, o frec intelectual, ceva imi spune ca m-ai prins.
Da, poneiule, esti un mentor excelent. O noapte placuta!