| AdrianGheoghe007 a întrebat:

Stie careva ce se întâmplă daca te masturbezi la viteza luminii?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Conform ecuatiei, masa va disparea din ecuatie si mana ta se va transforma intr-un flux de particule. Probabil din cauza caldurii degajate de frecare o sa ramai carbonizat ca urmare a actului.

Cam asta ar fi happy

| Violleta2022 a răspuns:

S-ar putea sa-ti desurubezi cucul, sau sa-l transformi in elice si sa zbori happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil ai toate sansele sa faci asa numita... ''scurta la mana''. laughing Conform convingerilor si experimentelor vehiculate in randul populatiei masculine. rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Nu e recomandat asa ceva.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

O sa ti ia foc...

| Patronu1 a răspuns:

Faci o gaura neagra, după aia o sa poți sa îți dai drumu în gaura.