| smekerasu_3974 a întrebat:

Stie careva un mesaj de impacare...love struck...Siropos big grin

Răspuns Câştigător
| NuVreauLaȘcoalaMăăGirlXD a răspuns:

Uite unul aici: " Daca cineva m-ar intreba ce as alege intre TINE si viata, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca TU esti VIATA MEA! T3 iubesc b3belove struck! Ma ierti? love struck " Ce zici? big grin Funda big grin?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

In momentul cand erai in preajma mea, aveam toata lumea la picioare, acum ca ai plecat regret, si as fii in stare sa-ti cant in genunchi only youuuu.

Răspuns utilizator avertizat
| MrBlack a răspuns:

Cam asa ar trebui sa sune:
Inainte de tine inima mea era in doua.Cu tine era intrega.Dar acum inima albstra de tristete este faramite.Te rog nu ma mai face sa sufar, cu fiecare cuvant de ura imi lovesti inima cu un ciocan si o faci praf.Te rog fa-mi inima la loc.Te iubesc mult ingerul vietii mele care fara tine n-are sens.
Cam asa ceva sper ca te-am ajutat!