| EuIonutz15 a întrebat:

Stie cineva de ce când vizionez un video de exemplu pe youtube, cand intru, mi se blochează pc, se stinge. Oare de ce sad? (Scuzati categoria, dar e cea mai vizualizată, vă rog am nevoie de ajutor! )

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Nu e adevarat, nu e cea mai vizualizata. Problema este de la calculator - ori e prea slab (RAM, video) ori ai mult praf in el (coolere), ori un virus ceva. Problema e prea ciudata ca sa fie complicata. Vorbeste cu cineva din anturajul tau care se pricepe la calculatoare!